Главная / Hi-Tech / Російські школярі посіли перше місце на Всесвітній олімпіаді з робототехніки

Суворова

Російські школярі та студенти стали першими у загальнокомандному заліку, здобувши 2 золоті, 2 срібні та 1 бронзову медалі на World Robot Olympiad 2019 в угорському Дьере. Про це «Хайтеку» повідомили в Університеті Иннополис, який займався підготовкою команд зі всієї Росії.

Всього в WRO-2019 взяли участь 1 133 школярів і студентів перших курсів з 71 країни. Вони боролися за медалі в основній, творчої і просунутої категоріях, а ще брали участь у футболі роботів. Росію представляли 42 робототехніка з Москви, Санкт-Петербурга, Казані, Владивостока, Міаса, Нижнього Тагілу, Раменського, Митищ, Магнітогорська, Новочебоксарска і Иннополиса. Членів збірної відібрали за підсумками всеукраїнських навчально-тренувальних зборів під керівництвом Університету Иннополис.

У цьому році темою олімпіади стали розумні міста. У творчій категорії пройшли відбір три робота від трьох команд: Synchronium — віртуальний регулювальник для безпілотних машин; LEGO Education Helper — робот, який допомагає у проведенні уроків робототехніки; PinGO — робот для реабілітації дітей з розладами аутистичного спектру.

Команди з Міаса і Москви взяли золоту і срібну медалі в основній категорії в молодшій підгрупі, у старшій перше місце посіла команда з Митищ. У змаганнях студентів бронзова медаль дісталася команді з Владивостока. У старшій віковій підгрупі творчої категорії учасники з Санкт-Петербурга завоювали срібло. Вони розробили робота, що допомагає в проведенні уроків робототехніки.

В минулому році російські школярі знову ж таки під керівництвом Університету Иннополис взяли два «золота» і одну «бронзу» на ВРО. В цьому році результат покращився.